Ogólnopolskie Targi Pracy

W kieleckim centrum wystawienniczym już po raz dwudziesty odbyły się Ogólnopolskie Targi Pracy. To największa impreza tego typu w regionie świętokrzyskim, jedna z większych i najstarszych w Polsce. Ogólnopolskie Targi Pracy organizowane są przez Miejski Urząd Pracy i Targi Kielce. Bogaty program imprezy adresowany jest, jak co roku do pracodawców, osób poszukujących zatrudnienia, wszystkich zainteresowanych krajowym i świętokrzyskim rynkiem pracy oraz możliwościami rozwoju własnej kariery.

Coś dla przedsiębiorców

Przygotowane przez ekspertów prezentacje przybliżyły przedsiębiorcom zasady budowania marki dobrego pracodawcy. W dobie tak zwanego rynku pracownika ich znajomość jest niezbędna. Biznesmeni mieli okazję poznać nowe narzędzia wspomagające zarządzanie kadrami, których zastosowanie pozwala znacznie obniżyć koszty rekrutacji oraz możliwości wsparcia z PFRON przy zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Ponad 5000 ofert pracy

Na osoby poszukujące zatrudnienia czekały na targach interesujące i aktualne oferty urzędów pracy w regionie, kraju i za granicą. Zainteresowani założeniem własnej firmy mogli uczestniczyć w przygotowanych dla nich warsztatach, dowiedzieć się, na czym polega tworzenie sieci kontaktów zawodowych.

W kieleckiej imprezie wzięły też udział firmy szkoleniowe, szkoły dla dorosłych i wyższe uczelnie. Kto chciał, mógł podjąć decyzję o dalszym kształceniu.

 

 

 

 

One Reply to “Ogólnopolskie Targi Pracy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.