Terminal gazowy zatrudnia!

Informacje o tym, że główny przedsiębiorca (czołowa polska firma, specjalizująca się w dostarczaniu energii), jeden z pierwszych, który zdecydował się rozwinąć swoją działalność  na wyjątkowo korzystnie zlokalizowanych terenach inwestycyjnych w gminie Sędziszów, planuje stworzenie miejsc pracy dla około 100 osób, potwierdziły się.

Dla kogo będzie praca?

Pierwsze nabory do pracy w nowo powstającym na terenie gminy Terminalu Przeładunkowym, mającym obsługiwać znaczną część kraju, zostały ogłoszone już marcu i kwietniu bieżącego roku. Na początek zaoferowano posadę na stanowisku kierownika terminalu, operatora przeładunku, specjalisty ds.operacyjnych i mechanika konserwatora. Drugi etap naboru rozpoczął się na początku maja i dotyczy pracy na stanowisku specjalisty ds. operacyjnych, operatora przeładunku oraz specjalisty laboranta. Na lipiec zapowiedziano trzeci etap naboru na stanowisko operatora przeładunku i mechanika konserwatora. Kandydatom, którzy spełnią warunki rekrutacji, pracodawcy zapewniają możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, w zależności od zajmowanego stanowiska – niezbędne narzędzia pracy i co bardzo ważne, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zakłada się, że tak ważne przedsięwzięcie, jakim jest budowa Terminalu Przeładunkowego na terenie gminy Sędziszów zaktywizuje lokalny rynek pracy, spowoduje napływ kolejnych inwestorów, wesprze i napędzi gospodarkę w regionie. To bardzo dobrze, bo pracy potrzebuje ciągle jeszcze wielu jego mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *