Pomysł na walkę z bezrobociem

pomysł na walkę z bezrobociem

Województwo świętokrzyskie to z pewnością jeden z regionów, cieszących się niechlubną sławą najbiedniejszych w kraju. Nie jest tak bez powodu – uprawy rolne, które stanowią jedne z głównych źródeł dochodów, nie są w stanie każdemu przynieść wymiernych zysków, nawet przy specjalizacji gospodarstw.

Uzdrowisko Busko – Zdrój

Sanatorium wojskowe Busko – Zdrój, cieszy się dużym zainteresowaniem kuracjuszy z całej Polski. To miejsce jest jednym z przykładów, gdzie został wykorzystany potencjał miejsca. Jak widać, w okolicach Gór Świętokrzyskich nie tylko turystyka i rolnictwo może być dochodowym zajęciem. Więcej miejscowości w Polsce powinno stać się uzdrowiskami- mają ku temu wszelkie warunki – świeże powietrze, mnóstwo zielonych terenów oraz przykładowo źródlaną wodę. W dobie wszechobecnego smogu, takie miejsca są naprawdę na wagę złota. Uzdrowisko Busko – Zdrój to doskonałe miejsce do regeneracji oraz podreperowania zdrowia. Okoliczne miejscowości to wspaniałe miejsca do zwiedzania, można więc łączyć pobyt w sanatorium ze zwiedzaniem.

Uzdrowiska często popełniają błąd, nie reklamując się w odpowiedni sposób. Na szczęście coraz więcej z nich ma swoje strony internetowe oraz profile w social mediach. To doskonała droga do rozreklamowania miejsca oraz całego województwa. W przypadku województwa Świętokrzyskiego oraz Buska – Zdroju, jest to wręcz konieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *